betarades_630

Δράση σε όλα τα τμήματα Υποδομής, με τον ίδιο αντίπαλο και την ίδια ημέρα-ώρα έναρξης παιχνιδιού για την ΑΕΛ που θα ταξιδέψει μαζικά στα Γιάννινα από το Σάββατο.

Η Κ20 του Σάκη Αναστασιάδη αγωνίζεται κόντρα στον ΠΑΣ στο «Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ», η Κ17 του Ζήση Ζιάγκα θα παίξει και αυτή με την ομάδα των Ιωαννίνων στις Αθλ. Εγκαταστάσεις της ΕΠΣ Ηπείρου και τέλος η Κ15 του Γιάννη Βασιλείου θα αγωνιστεί στις Αθλ. Εγκαταστάσεις του Ερασιτέχνη ΠΑΣ Γιάννινα με την τοπική ομάδα.

Και τα τρία παιχνίδια έχουν την ίδια ημέρα και ώρα έναρξης (22/10, 13:30).

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής: 
Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016
11:00 A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ)
11:00 Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.  (ΚΑΝΟΝΙ)
11:00 ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ)
12:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  (ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
13:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. (Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
11:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)
12:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ)
12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.  (ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ)
Βαθμολογία SuperLeague Κ20:
# ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ.
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 5 15
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5 13
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 5 13
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 5 13
5. Π.Α.Ο.Κ. 5 8
6. Α.Ε.Λ. 5 7
7. A.E.K. 5 7
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 7
9. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 5 5
10. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 5 5
11. Α.Ο.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑ 5 5
12. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4 4
13. ΒΕΡΟΙΑ 5 3
14. Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 5 1
15. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4 1
16. ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 5 0

 

Το πρόγραμμα της SuperLeague Κ17 (Β’ Όμιλος):

Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016
13:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. (ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ)
Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
10:30  Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ  (ΚΑΝΟΝΙ)
11:00  Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΛΑΣ)
13:00  ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΔΙΑΒΑΤΟΥ)
Βαθμολογία Όμιλος B’ SuperLeague Κ17:
# ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ.
1. ΒΕΡΟΙΑ 5 12
2. Π.Α.Ο.Κ. 5 10
3. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 5 10
4. Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 5 7
5. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 5 5
6. Α.Ο.Κ. 5 4
7. Α.Ε.Λ. 5 4
8. ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 5 3

 

To πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της SuperLeague Κ15 (B’ Όμιλος):

Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016
13:30  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. (ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ)
Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
10:30  Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΛΑΣ)
12:30  ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ)
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

 

Βαθμολογία Όμιλος B’ SuperLeague Κ15:
# ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ.
1. Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 1 3
2. Π.Α.Ο.Κ. 1 3
3. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 3
4. Α.Ε.Λ. 1 0
5. ΒΕΡΟΙΑ 0 0
6. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 0
7. ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 0