Αναβολή στο πρώτο επίσημο παιχνίδι του Οικονόμου Τσαριτσάνης για το 2019 καθώς η ομάδα της Λάρισας δεν θα ταξιδέψει στην Ιτέα για να αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που πλήττουν την χώρα μας το τελευταίο χρονικό διάστημα.

Συγκεκριμένα αναβάλλονται τα παιχνίδια στον πρώτο, τον δεύτερο και τον τέταρτο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Συγκεκριμένα η 13η αγωνιστική:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφας

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου – Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ

5ος όμιλος

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Κερατσίνι – Γιούχτας
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αμπελακιακός – Προοδευτική

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας (13:00)
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Φοίβος Κρεμαστής (Τετάρτη 09/01 – 14:30)

Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Κόρινθος (12:30)
Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Χαραυγιακός
Χαλκίδα – Καλλιθέα

8ος όμιλος

Ερμιονίδα – ΑΟ Κατασταρίου (12:00)
ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου (14:00)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα
Πάμισος – Παναργειακός
Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός – Πελλάνα
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου