Αγωνιστική δράση για ΑΕΛ κ19 και ΑΕΛ κ17 το τρέχον Σ/Κ όπου και οι δύο ομάδες των τμημάτων Υποδομής της ΠΑΕ έχουν παιχνίδια εντός έδρας.

Η κ19 του Γιάννη Τσακμακίδη αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο προερχόμενη από ένα μεγάλο «διπλό» εκτός έδρας στην Τρίπολη. Το ματς ορίστηκε στο στάδιο Αλκαζάρ με διαιτητή τον Τασιόπουλο (Θεσσαλίας) και βοηθούς τους Αναστασίου και Σαμαρά (Θεσσαλίας).

Η κ17 του Κώστα Ταξιάρχη αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό στο Καλοχώρι έχοντας ως στόχο τη νίκη και την βαθμολογική αναρρήχηση στην βαθμολογία.

Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστική της SuperLeague U19:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΛΣΟΣ ΒΕΪΚΟΥ) 01 Δεκεμβρίου 2018 11:45
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ (ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 01 Δεκεμβρίου 2018 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠ. ΚΕΝΤΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ) 01 Δεκεμβρίου 2018 12:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ «ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ» 01 Δεκεμβρίου 2018 14:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Ο.Φ.Η. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ EPIRUS 02 Δεκεμβρίου 2018 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΝΟΙΚΤΟ ΔΗΜΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ «Κ.ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΗΣ» 02 Δεκεμβρίου 2018 11:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 02 Δεκεμβρίου 2018 14:00
ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΘΛ. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (ΦΡΑΝΤΖΗΣ) 04 Δεκεμβρίου 2018 13:00

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

# Ομάδα Αγ. Ν Ι Η Βαθ.
1 ΠΑΟΚ 10 9 1 0 28
2 AEK 11 7 2 2 23
3 Ξάνθη 10 6 2 2 20
4 Ολυμπιακός 10 6 1 3 19
5 Παναιτωλικός 10 6 1 3 19
6 Παναθηναϊκός 10 5 3 2 18
7 Ατρόμητος 10 6 0 4 18
8 ΑΕΛ 10 5 2 3 17
9 ΠΑΣ Γιάννινα 11 4 1 6 13
10 Λαμία 10 3 2 5 11
11 Αστέρας Τρ. 10 3 0 7 9
12 Άρης 9 1 5 3 8
13 Πανιώνιος 10 2 1 7 7
14 Λεβαδειακός 10 1 3 6 6
15 Απόλλων Σμύρνης 9 1 3 5 6
16 ΟΦΗ 10 0 3 7 3

Το πρόγραμμα της SuperLeague U17 Β’ Όμιλος:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΑΡΗΣ-ΛΑΜΙΑ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 01 Δεκεμβρίου 2018 12:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOLAS 01 Δεκεμβρίου 2018 12:45
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΕΜΠΩΝ 02 Δεκεμβρίου 2018 11:00
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

# Ομάδα Αγ. Νικ Ισ Ητ Βαθ.
1 ΠΑΟΚ 10 5 5 0 20
2 ΠΑΣ Γιάννινα 9 5 2 2 17
3 Παναιτωλικός 9 5 2 2 17
4 Α.Ο. Ξάνθη 10 3 3 4 12
5 Άρης 9 3 2 4 11
6 ΠΑΣ Λαμία 10 2 3 5 9
7 ΑΕΛ 9 1 1 7 4